Hakkımızda

Qbilisim.com, internet servisleri ve teknolojiyi erişilebilir kılmak, bireysel ve kurumsal ihtiyaçları karşılamak amacıyla kurulmuş bir teknoloji şirketidir. 2010 yılında İstanbul'da faaliyete başlayan Qbilisim.com, müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanarak geniş ürün yelpazesiyle en uygun çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik bir ekiple çalışan Qbilisim.com, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak en yeni teknolojiyi uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Şirket, sürekli olarak altyapı ve network yatırımlarına önem vererek kriz durumlarına karşı hazırlıklı bir konumda bulunmaktadır ve kesintisiz hizmet garantisi sunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası anlaşmalarla çeşitli kampanyalar düzenleyen Qbilisim.com, müşterilerinin tasarruf etmelerini ve en kaliteli ürün ve hizmetlere erişirken memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda, müşterilerine 7/24 kesintisiz destek sağlayarak bilgi ve tecrübe eksikliğini gidermeyi amaçlamaktadır.

Qbilisim.com, teknolojideki güncel gelişmeleri takip ederek ve müşteri odaklı yaklaşımıyla öne çıkarak, herkesin internet ve teknolojiye kolayca erişebilmesini sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir."

Çözüm Odaklı Destek

QBilisim'de ihtiyacınız olduğu anda güçlü bir ekipten destek almanın tadını çıkarın.