Site İçi Seo

WordPress SEO Uzmanından Profesyonel Hizmet

Kurumsal sitenizin, kişisel blogunuzun yada e-ticaret sitenizin sektöründe lider olmanızı sağlayacak bir seo hizmeti veriyoruz. Wordpress sistemlerinize özel olarak kalıcı ve düzenli danışmanlık hizmetimiz sayesinde doğru bir Wordpress seo uzmanı ile yola çıkın.

SATIN AL

Site İçi Seo Optimizasyonunda

 • ✔ Kalıcı Bağlantılar (URL) Optimizasyonu ⭐

 • ✔ Site Hızı Optimizasyonu ⭐

 • ✔ Temaniza Uygun SEO eklentileri⭐

 • ✔ Kategori Optimizasyonu ⭐

 • ✔ Kırık Link Temizleme ⭐

 • ✔ Zararlı Backlink Analizi ⭐

 • ✔ Görsel Optimizasyon ⭐

 • ✔ SEO Uyumlu İçerik Tavsiyesi ⭐

 • ✔ Hızlı İndex Alma Teknikleri ⭐

 • ✔ Sitemap.xml Optimizasyonu ⭐

 • ✔ Robots.txt Optimizasyonu ⭐

 • ✔ Search Console Kayıt ve Optimizasyonu ⭐

 • ✔ Hizmet Lokasyonu Belirleme ⭐

 • ✔ Detaylı SEO Analizi ⭐

 • ✔ SSS/FAQ Eklentisi Kurulumu ⭐

 • ✔ SSL Aktivasyonu ⭐


Sürüm(Paket) Adı

ÜCRETLENDİRME / Tek Sefer

İç Seo Paketi 399.00 299,99 Satın Al
Özel İstek Paketi 000.00 000,00 Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer wordpress sistemine ve arama motoru optimizasyonuna gerçek anlamda yıllarınızı vermemişseniz, tam olarak hakim olmadığınızı düşünüyorsanız kesinlikle şarttır. Bu hususta doğru bir wordpress seo uzmanıyla çalışmanız web sitenizi büyütmek için en sağlıklısı olacaktır.

Wordpress seo, hem wordpress sisteminin eklentileri kullanılarak, hemde yazılım bilgisi olan uzmanlar için eğer eklentiler ile çözülemeyen teknik bir durum varsa yazılım kodlanması ile sistemin derinine inilerek yapılmaktadır. Aynı zamanda site içi optimizasyon tamamlandıktan sonra, her web sitesine sıralama yükselmesi için olması gereken site dışı optimizasyona ağırlık verilmektedir.

Bazı durumlarda hayır, bazı durumlarda evet. Bu, hangi tema yada eklentilere sahip wordpress sitesine seo yapılmasına göre değişkenlik gösterir. Bir çok durumda eklentiler çok detaylı ve doğru bir şekilde ayarlanması yapılsa dahi yetersiz kalabilmektedir. Bu tarz durumlarda yazılım kodlanması devreye girmektedir.

Hizmet süresi site içi seo çalışması için maksimum 1 iş günüdür. Detaylı ve sitenize özenle yapılan bir çalışmadır. Site dışı seo ve danışmanlık süreleri ise minimum 3 ayda etkilerini gösterdiğinden dolayı minimum 3 aydır. Lakin deneme amaçlı bu süreler kısaltılabilir ve esneklik gösterilebilir.

Site içi SEO işlemi, web sitedeki sayfaların tüm detaylarına kadar optimizasyon işlemlerini ve arama motorlarına uyumlu içeriklerin sitede yayımlanmasını kapsamaktadır. SEO işlemi sayesinde bir site, arama motorlarında en üst sayfalara çıkmaktadır. Site içi SEO işlemi ile organik trafik arttırılmaktadır. Site içi SEO işleminde sektör, kullanılan anahtar kelime, sitenin analizi ve hedef kitle baz alınmaktadır.

Site içi SEO işlemi kullanılarak yapılan işlemin ve sitenin tanıtılması hedeflenmektedir. Doğru anahtar kelimeler kullanılarak siteyi arama motorlarında ilk sayfalara çıkarmak mümkündür. Böylece potansiyel müşteri sayısı ve iş potansiyeli arttırılmış olacaktır. Optimize edilmiş bir site ile müşterilerin web sitenizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Site içi SEO işlemlerinin yapılabilmesi için pek çok kriter gereklidir. Bu kriterlerin sağlanması ile siteden alınan verim artış gösterecektir. Özgün görsel kullanımı, SSL sertifikasına sahip olma, düzenli olarak içerik paylaşımının yapılması site içi SEO işlemlerinin bazılardır. Bu esaslar göz önünde tutularak başarılı bir SEO çalışması yapmak mümkün olacaktır.

Site İçi SEO Nedir?

Site içi SEO nedir?’ sorusu özellikle web sitesini geliştirmek, daha fazla hit almak isteyen kişilerin sorduğu sorulardan biridir. SEO işlemi, web sitenin geliştirilmesi, arama motorlarında ön plana çıkması gibi avantajları site sahibine sunmaktadır. Başarılı bir SEO işlemi ile internet dünyasında web sitenizin adını duyurmak mümkün olacaktır.

Site içi SEO nedir? Site içi SEO, bir web sitesinin detaylı bir şekilde optimize edilmesine verilen işlemin kısa adıdır. Sitenin hak ettiği değeri görmesi ve tıklanma sayısının artması için SEO işlemleri uygulanmaktadır. Düzenli olarak değişen site kuralları nedeniyle web sayfaları düşüş yaşayabilmektedir. SEO uygulaması ile bu sayfaları yeniden eski konumuna getirmek mümkün olmaktadır.

Site içi SEO nedir?’ sorusuna tam anlamıyla yanıt bulmak, sitenin geliştirilmesi aşamasındaki ilk basamak olacaktır. Site içerisinde uygulanan her işlem SEO işlemi ile doğrudan alakalı olacaktır. Bir web sitesinin yükselmesi de düşüş yaşaması da yapılan SEO işleminin kalitesine göre değişiklik gösterecektir. Web sitenizi geliştirmek ve potansiyel müşteri artışını sağlamak amacıyla SEO işlemlerini kullanabilirsiniz.

Site İçi SEO Nasıl Yapılır?

Site içi SEO nasıl yapılır?’ sorusu, web sitenin geliştirilmesi, daha fazla ziyaretçiye sahip olması adına sorulan sorulardan biridir. SEO işlemleri için bazı kurallar mevcuttur. Bu kurallar çerçevesinde başarılı bir SEO işlemi yapmak mümkün olacaktır. Böylece web siteniz mevcut durumundan çok daha iyi olacak ve istediğiniz sonuçları size verecektir.

Site içi SEO nasıl yapılır? Site içi SEO uygulamasında izlenilen yöntemlerden biri de sitenin hızını düşüren öğelerin kaldırılması işlemidir. Siteyi yavaşlatan her uygulama, sitenin geri sıralara düşmesine neden olacaktır. Sayfa başlık ve alt başlıkların belirli bir düzende olması gerekmektedir. SEO uygulaması için gerekli olan ‘’h1’’ etiketi kullanılmalıdır.

Site içi yönlendirmeler için linkleme işlemi yapılması gereklidir. Linkleme işlemi ile kullanıcıları ilgili siteye yönlendirmek daha kolay olacaktır. Tüm bunlara ek olarak anahtar kelimelerin doğru oranda ve doğru yerlerde kullanılması önemlidir. Fazla sayıda kullanılan anahtar kelimeler sitenin geri planda kalmasına ve spam olarak işaretlenmesine neden olacaktır. Yapılan tüm bu işlemler ‘Site içi SEO nasıl yapılır?’ sorusuna cevaptır.

Site içi SEO

Site İçi SEO Analizi

Site içi SEO analizi, bir web sitesinin zaman içerisindeki erişilebilirlik oranının incelenmesi işlemidir. Arama kriterleri baz alınarak yapılan SEO işlemlerinde başarılı olma potansiyeli artış göstermektedir. Site içi SEO analizi kısaca, bu arama verilerinin değerlendirilerek siteye olan erişimin arttırılmasına dayanmaktadır. Siteye ziyaretçi çekilmesi aşamasında SEO analizinin yapılması gereklidir. Uygun koşullar sağlandığında sitede istenilen verim elde edilebilecektir.

Site içi SEO analizi, iç ve dış SEO işlemlerinin yapılması, rakip sitelerin detaylı bir şekilde incelenmesi, arama sonuçları değerlendirilerek, anahtar kelimelerin çıkartılması, bu anahtar kelimeler kullanılarak içeriklerin üretilmesini kapsamaktadır. Site içi SEO analizi kullanılarak web sitelerde yükseliş elde edilmektedir. Geri planda kalan ve ilk sıralara yerleşemeyen web sitelerinde SEO işlemi doğru yapılmamış demektir.

Bir web sitesinin geri planda kalmasına neden olan etkenlerden biri de arama motoru algoritmalarına uygun bir SEO işlemi uygulanmamasıdır. Web sitenizde paylaşım yaptığınız içeriklerin gereksiz bilgiler içermesi, kelimelerin sık tekrarının yapılması ve spam bilgiler içermesi yapılan SEO işleminin başarısız olmasına neden olmaktadır. Site içi SEO analizi yapılarak bu durumun önüne geçilebilmektedir.

Site İçi SEO Çalışması

Site içi SEO çalışması ile web sitelerin yükselişe geçmesi, erişilebilirliğin artması doğru orantılıdır. Site iç SEO çalışması ile alt sayfalarda yer alan bir siteyi yükselişe geçirmek mümkün olacaktır. Bunun için yapılması gereken bazı işlemler vardır. Bunlardan biri sitenin hızına etki eden ve yavaşlamasına neden olan öğelerin kaldırılması işlemidir. Web sitesinin hızlı açılması sayesinde sıralamalarda üst sayfalarda olabilirsiniz.

Site içi SEO çalışması için gerekli olan bir diğer şart ise meta açıklamalarının doğru bir şekilde yazılmasıdır. Web sitenizde yer alan içeriklerin arama motorları tarafından anlaşılması gerekmektedir. Konudan bağımsız olarak yapacağınız açıklamalar, sitenin geri plana düşmesine neden olacaktır. URL yapısı da site içi SEO çalışması için aranan özelliklerden biridir. Sitenizde kullandığınız linklerin anlamlı cümlelerden oluşması gerekmektedir.

Site içi SEO çalışması sadece yazılı metinler ile değil, aynı zamanda görsellik bakımından da özgün olmalıdır. Web site içerisinde paylaşılan görseller, arama motorları için uygun bir hale getirilmelidir. Dosya boyutunun küçük olması, siteye giriş hızını da doğrudan etkilemektedir. Görsellik bakımından zengin web sitesi ile sitenize olan trafiğin artmasını sağlayabilirsiniz.

Wordpress Optimizasyonu

Wordpress optimizasyonu, web sitenin açılma hızını etkileyen önemli bir faktördür. Wordpress optimizasyonu yapılarak sitenin daha hızlı açılması sağlanmaktadır. Arama motorları, kullanıcılar ilk arama yaptıklarında karşılarına en hızlı olan siteleri çıkartmaktadır. Bu nedenle sayfanın açılım hızı sitenin daha fazla ziyaretçiyi çekmesi açısından önemlidir. Yavaş bir şekilde açılan siteler için wordpress optimizasyonu yapılarak, sitenin hızı arttırılmaktadır.

Bir web sitesinin açılma hızı diğerlerinden daha geç oluyorsa, bu durum müşteriler ve üretici açısından güvensizlik oluşmasına sebep olmaktadır. Özellikle e-ticaret yapan siteler için bu durum pek çok potansiyel müşterinin o firmadan uzaklaşmasına yol açacaktır. Wordpress optimizasyonu sayesinde bu sorundan hemen kurtulmak mümkün olacaktır.

İnternet üzerinden gelir elde etmek için web sitenizin ilk sayfalarda yer alması gerekmektedir. Pek çok internet kullanıcısı arama işlemi yaptıktan sonra karşılarına ilk olarak gelen sayfalara göz atmaktadır. Özellikle e-ticaret işlemlerinde daha fazla satış ve gelir elde etmek istiyorsanız uygun SEO işlemi ve wordpress optimizasyonu yapmanız bu hedeflerinize sizi ulaştıracaktır.

Wordpress SEO

Wordpress Hız Optimizasyonu

Wordpress hız optimizasyonu, bir sitenin açılma hızını maksimum seviyelere çıkaran işlemleri kapsamaktadır. Arama motorları otomatik olarak en hızlı açılan sayfayı kullanıcılara sunmaktadır. Bu nedenle web site hızı arttırılması gerekmekte ve wordpress hız optimizasyonu işlemleri uygulanmaktadır. Sitenizin geliştirilmesi ve en çok tercih edilen site olma talepleriniz varsa wordpress hız optimizasyonu yapmanız yeterli olacaktır.

Wordpress site hızını etkileyen faktörler arasında sayfanın boyutu, cache eklentisi, kullanılan hosting yer almaktadır. Web sitenizin hızının ölçülmesi yapacağınız SEO ve wordpress optimizasyonu işlemlerinin ilk basamağı olacaktır. Sitenin açılma hızını ölçtüğünüzde buna uygun çözümler üreterek optimizasyon sağlamanız daha yararlı olacaktır. Bu hızın ölçülebilmesi ve hız düşüklüğüne neden olan etkenlerin saptanması için bazı programlar mevcuttur.

Wordpress hız optimizasyonu ile sitenizi geliştirebilir, daha hızlı açılmasını salayarak var olan müşteri potansiyelinizi iki katına çıkarabilirsiniz. Web sitesi trafiğini arttırmak için gerekli olan işlemleri tamamladıktan sonra siteniz üst sıralarda olacaktır. Böylece yapılan wordpress hız optimizasyonu başarıya ulaşmış olacaktır. Web sitenizin yavaşlamasına neden olan etkenleri bulup ortadan kaldırmak sitenizin ön plana çıkmasına doğrudan katkı sağlayacaktır.

Wordpress SEO Ayarları

Wordpress SEO ayarları, wordpress alt yapısı kullanan sitelerin performansı arttırmak, arama motorlarında ön plana çıkmak amacıyla yapılan işlemleri kapsamaktadır. Arama sıralamasında ilk sıralara çıkmak için wordpress SEO ayarları yapılmış olmalıdır. Sitenin mevcut konumundan daha üst sıralar yükselmesi adına yapılması gereken bazı işlemler vardır. Bu ayarlar yapıldıktan sonra sitenin hızı doğrudan artacak ve aramalarda üst sıralara yerleşebileceksiniz.

SEO dostu temalar kullanarak sitenizin performansını arttırmanız mümkündür. Doğru tema seçimleri ile site hızı arttırılabilmektedir. Wordpress SEO ayarları için SEO eklentisi yüklenmelidir. Blog yazılarının doğru bir etiketlere ayrılması ve kategorize işlemlerinin doğru bir şekilde yapıldığından emin olmalısınız. Bu işlem sayesinde arama motorları sitenizin içeriğini ve yapısını kolayca anlayacaktır.

Site hızının ve performansının optimize edilmesi de Wordpress SEO ayarları için önemlidir. Kullanıcılar ile etkileşim kurmak ve sitenizin tercih edilmesini sağlamanın en kolay yolu site hızının arttırılmasını sağlamaktır. Web sitenizi zararlı yazılımlardan korumak amacıyla bazı eklentiler kullanmanız gerekmektedir. Zararlı yazılımlar ile karşı karşıya gelen web siteleri kara listeye alınmakta ve arama sonuçlarında sayfanızın görünmesine engel olmaktadır.

Wordpress Optimizasyonu

Çözüm Odaklı Destek

QBilisim'de ihtiyacınız olduğu anda güçlü bir ekipten destek almanın tadını çıkarın.