VDS - VPS Hosting

Hızlı ve Güvenilir Hosting Hizmeti

QBilisim İnternet Hizmetleri, Üstün performans sağlayan Cloud sistemleri ile, hem güvenli hem de performanslı bir donanım bölümlendirmesi yapılır. Yüksek performans ile sisteminizi kullanırken aynı zamanda son derece güvenli bir sisteme sahip olursunuz.

 • RAM RAM (Rastgele Erişim Belleği), işletim sistemi ve çalışan uygulamaların geçici olarak depolandığı ve işlendiği bir hafıza türüdür.
 • CPU VDS'lerde sunulan CPU kaynakları, farklı planlar ve hizmet seviyeleri altında değişebilir. CPU'nun çekirdek sayısı, işlemci hızı ve diğer özellikler VDS planlarını belirlerken göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Disk Alanı Disk alanı, sunucunun veri depolama kapasitesini, dosya depolama ve veri tabanı barındırma yeteneğini belirler.
 • AYLIK TRAFİK Sitenize yüklenen ve sitenizden yüklenen bütün verilerin(HTTP, FTP, vs.. dahil) limitidir. Bu limit aşıldığında sitenize erişim bir sonraki aya kadar veya siz ek trafik satın alana kadar durur. Her ay bu kullanım sıfırlanmaktadır.
 • DDOS KORUMASI DDOS koruması ile sitelerinizin alabileceği saldırılara karşı koruma sağlanır. Layer7 Katmanı bu koruma içindedir.
 • Aylık Fiyat
 • 6 Aylık Fiyat
 • Yıllık Fiyat

VDS Eko

70.00 /AY

VDS Premium

130.00 /AY

VDS Extra

190.00 /AY

Ortak Özellikler

 • Hızlı Kurulum
 • root/Administrator Erişimi
 • HTML5 Konsol Erişimi
 • Hat Grafikleri
 • DDOS Koruması DDOS koruması ile sisteminizin alabileceği saldırılara karşı koruma sağlanır. BU KORUMA LAYER7 SALDIRILARI KAPSAMAMAKTADIR.
 • 1000 MBit Hat
 • ISO Erişimi
 • Ücretsiz Kurulum
 • Ücretsiz Destek

SÜREKLİLİK & PERFORMANS


13 Yıllık Deneyim


QBilisim.Com, 2010 yılından beri VDS hosting alanında kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmaktadır ve en çok tercih edilen IRC hosting sağlayıcısıdır.

Yüksek Performans


Hız ve sorunsuzluk için sunucularımız yüksek performanslı ve optimize edilmiş şekilde çalışmaktadır.

DDos Çözümleri


Sunucularımızda DDos koruması ve Layer7 attaklar için sizlere en iyi çözümleri sunmaya çalışmaktadır.

7/24 Destek


Sorularınız veya sorunlarınız için deneyimli ve uzman kadromuz her zaman destek vermeye hazırdır!

Ücretsiz Taşıma


Profesyonel teknik desteğimiz ile hosting taşıma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti


Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sorunları çözme odaklı bir yaklaşım sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

VDS (Virtual Dedicated Server), sanal bir sunucu çözümüdür. Bir VDS, fiziksel bir sunucunun kaynaklarının (işlemci, bellek, depolama vb.) sanallaştırılması ve birden fazla sanal sunucunun aynı donanım üzerinde çalışmasına izin veren bir teknoloji kullanır
VDS server siparişinizi verdikten sonra mümkün olan en kısa sürede kuruyoruz. VDS server hizmetinizin kurulumunu yapıyor ve talep ettiğiniz konfigürasyonları ayarlıyoruz. Kurulumu ve talep edilen konfigürasyonları tamamlanana sunucunuz son kez test edilir ve size teslim edilir.
VDS server kurulumu için yüksek özellikli donanımlar ve bazı özel yazılımlar kullanmaktayız. Satın alınan VDS server hizmetinin tüm kurulum ve ayarlamalarını biz yapıyoruz. Kişiye özel kurulum tekniklerimiz sayesinde en yüksek performansı almanız için tüm gerekli ayarlamalar ekibimiz tarafından manuel olarak yapılmaktadır. Satın aldığınız VDS server hizmetiniz, size özel bütün kontrolleri yapılarak tamamen sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.
Qbilisim İnternet Hizmetleri, web sitemizde bulunan VDS server sayfamıza giriş yapınız. VDS server sayfamızdaki size uygun paketlerimizden birini seçip hemen satın al butonuna tıklayınız, açılan sayfada VDS server hizmetinizin işletim sistemini ve ihtiyacınız kadar ek donanım seçerek devam ediniz. Ödeme sayfasına giderek VDS server hizmetinizin ödemesini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
Sipariş verirken VDS server konfigürasyon bölümündeki yedekleme hizmetini satın aldığınızda VDS server hizmetinin günlük yedeği alınabilir. VDS server satın aldığınızda en hızlı performansı sizlere yigit hosting sağlayacaktır!
Hangi VDS Sanal Sunucu Paketini Seçmeliyim konusunda kararsız kalan kişilerin dikkat etmesi gereken belirli noktalar vardır.Doğrusunu seçmek için ilk yapılması gereken web sitesinin kod alt yapısının ne olduğuna karar vermektir. Hizmetin gereksinimi en uygun olan bir yazılım alt yapısı seçilmesi de çok daha doğru olacaktır. Eğer temeli sağlam olmayan bir hizmet seçilirse uzun vadede çok çeşitli sıkıntılar da ortaya çıkar. Bu da hem işletmenin hem de web sitesinin gerilemesine neden olur. Bu anlamda standart olarak HTML yazılımları, blog ve haber yazılımları, video ve online galeri yazılımları, forum yazılımları, oyun ve flash yazılımları birbirinden farklıdır. Kişiler ilk olarak hangi konuda hizmet verecekse bu konuya uygun bir yazılım altyapısı belirlemelidir. Yüksek yazılıma ihtiyacı olan web sitelerinin de gereksinimleri artacaktır. VDS paketinden çok daha yüksek özelliklere sahip olan paketlerden de yararlanılabilir. Buna yönelik olarak da VDS sunucu paketinin daha kolay seçilmesi sağlanır.
VDS server hizmetinde genellikle samsung datacenter ve M2 SSD disklerini tercih etmekteyiz. VDS server hizmetinin birçok avantajı vardır. Örneğin Web Hosting paketlerinde sunucu üzerinde bir olumsuzluk sizin web sitenizide etkileyebilir fakat VDS server hizmeti tamamen size ait bir yapı olduğundan dolayı sizin haricinizde başka bir kişi kaynağınızı kullanamaz. VDS server oldukça performanslı, hızlı ve güvenilir bir sistemdir.

Çözüm Odaklı Destek

QBilisim'de ihtiyacınız olduğu anda güçlü bir ekipten destek almanın tadını çıkarın.